Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Hakkımızda

2008 yılında web yazılım hizmetleri sunmak amacıyla kurulan firmamız, yaklaşık 12 yıldır sektörel web sitesi yazılımları üretmektedir.

Saygıdeğer müşterilerimizin ilgisi ve desteği ile her geçen gün büyüyen firmamız bünyesinde bulundurduğu yetenekli personelleri sayesinde sizlerin en iyi hizmeti en uygun fiyat garantisi almanız için sürekli olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Bizim için her işimiz ayrı bir önem taşır, Her yeni işimiz için ayrı bir heyecana sahibiz. Yeni bir web sitesi demek bizim de farklı bir iş alanını tanımamıza sebep olur. Tüm yeni sektörlerde yepyeni bilgiler öğreniriz.

Ürünlerimizin Temel Özellikleri;

Kolay kullanıma sahip ve ekonomik olmaları ürünlerimizin en temel özelliklerinden birisidir. Kaliteli ve sürekli gelişen bir yapı da olmaları da sürekli olarak yazılımların ilk aldığınız günkü gibi güncel kalmasına sebep olmaktadır.

Bu özelliklerin sayesinde herkes web sitesi sahibi olabilmekte ve hiç kimseye ihtiyaç duymadan web sitesini kendisi yönetebilmektedir. Ayrıca firmamız hizmet aldığınız süre boyunca sizlere yaşadığınız hatalar ile ilgili destek sunulmaktadır. Ayrıca müşterilerimizden gelen yazılım geliştirme talepleri doğrultusunda yazılımlarımız sürekli olarak geliştirilmektedir.


Hosting Billing System by WISECP