Neden Hazır Web Sitesi?

Hazır web sitesi terimi, web sitesi yaptırmayı düşünen/planlayan herkes için ikinci bir seçenek gibi gelir. Maliyet açısından ve yayına alınması düşünüldüğünde çoğu zaman özel tasarım ile oluşturulan web sitelerinden çok daha cezbedicidir. Web sitesi sahiplerinin istediği aslında gerçekten kaliteli bir alt yapıya sahip olan ve uzun yıllar kullanabilecekleri ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ve gerektiğinde teknik destek alabilecekleri bir firma tarafından hazır web sitesine sahip olabilmektir.

İnternet ortamında bulabileceğiniz hazır web siteleri 50 TL ile 1000 TL aralığında değişiklik göstermektedir. Bu durumda web sitesi yaptırmak isteyen kullanıcıların dikkat etmesi gereken noktalar ise bu ücretleri ödeyip karşılığında alacakları hizmeti iyice öğrenmeleri ve bu web sitelerinin kendilerinin ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığını karşılaştırmaları gerekmektedir. Her sunulan Hazır web sitesi aynı değildir. Altyapısı, tasarımı, yazılım kalitesi, yeni nesil kodlama teknolojisinin kullanılması hazır web sitesi olarak sizin ihtiyacınızı karşılayabilmektedir.

Hazır Web Sitelerinin Genel Olarak Avantajları:

1. Maliyetleri düşüktür
2. Kısa sürede kurulup yayına geçerler.

Bir web sitesine ihtiyacınız varsa ve hazır web sitesi çözümlerini tercih ettiyseniz dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar şu şekildedir:

Web site tasarımı mobil uyumlu olmalıdır.
Web sitesini yönetebileceğiniz bir yönetim paneli size tahsis edilmelidir.
Web sitesinin kod yapısının SEO uyumlu olması gerekir.
Web siteniz ile ilgili her konuda size teknik destek verebilecek bir firma ile çalıştığınıza emin olmanız gerekir.

Web sitesinin hemen hemen tüm alanları sizin yönetebileceğiniz şekilde yapılmış olmalıdır. Örneğin; iletişim bilgileriniz, kurumsal bilgileriniz, ürünleriniz, hizmetleriniz, logonuz, eposta adresiniz değiştiğinde size bu hizmeti sağlayan firmaya gerek duymadan tüm bilgilerinizi web site üzerinde değiştirebilmeniz gerekmektedir.

Aydoğanweb tarafından tamamen yeni nesil kodlar kullanılarak hazırlanmış "Yeni Hazır Web Sitesi" size tüm bu gereksinimleri sağlamakla beraber, gelişmiş ayar seçenekleri ile web sitenizi farklılaştırma seçenekleride sunar. Hemen hemen tüm sektörler tarafından rahatlıkla kullanılabilecek "Yeni Hazır Web Site" mizi denemeden hazır web sitesi almaya karar vermeyin